O firmie

Działająca od 1990 r. rodzinna firma Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. J. współpracuje z mniejszymi lub większymi przedsiębiorstwami oferując kompleksową organizację transportu krajowego i międzynarodowego dowolnego towaru. Nasza działalność to również sprzedaż materiałów budowlanych i artykułów metalowych. Firma Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. J. to firma zbudowana na polskim kapitale, zatrudniająca ponad 400 osób.

>> Transport i spedycja

>> Wyroby hutnicze i metalowe

>> Materiały budowlane

Organizacja transportu krajowego i międzynarodowego

Transport i spedycja, to dziedzina w której mamy bardzo duże doświadczenie. Specjalizujemy się w transporcie drogowym, przewożąc różnego rodzaju towary, przede wszystkim z branży: spożywczej, budowlanej oraz chemicznej.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, doświadczonych 100 spedytorów w 10 oddziałach na terenie całego kraju. Zarządzamy taborem ponad 500 pojazdów i realizujemy ponad 12 000 zleceń miesięcznie. Dysponujemy 130 własnymi zestawami, w skład których wchodzą: naczepy, firanki, chłodnie, izotermy i cysterny do przewozu paliw płynnych i innych produktów chemicznych.

Materiały budowlane i artykuły metalowe

Sprzedając materiały budowlane wyspecjalizowaliśmy się zarówno w obsłudze inwestycji wielkokubaturowych jak i indywidualnych, wykonywanych w różnych częściach naszego kraju.

Do dyspozycji naszych klientów pozostaje prężnie funkcjonujący kompetentny Dział Handlowy, dbający o odpowiedni dobór materiałów i technologii realizowanych inwestycji oraz Dział Logistyki nadzorujący terminowość dostaw.

W naszym sklepie w Zielonce prowadzimy detaliczną i hurtową sprzedaż materiałów budowlanych oraz artykułów metalowych, dbając o szeroki wybór zróżnicowanego asortymentu zapewniamy dobór odpowiednich produktów dla danej inwestycji.

Wyroby hutnicze

Na terenie naszej firmy prowadzimy sprzedaż wyrobów hutniczych. Wychodząc naprzeciw naszym klientom uzupełnieniem oferty sprzedażowej wyrobów hutniczych są nietypowe na rynku usługi: cięcia, wypalania (wypalarka CNC), gięcia stali oraz gwintowania rur. W odniesieniu do oczekiwań  inwestorów zajmujemy się również przygotowaniem, na podstawie indywidualnych projektów konstrukcyjnych, wszelkich elementów zbrojarskich. Za pośrednictwem własnej floty oferujemy usługi transportu towarów zakupionych przez kontrahentów, jako gotowe do montażu „figury”.

Wieloletnie doświadczenie

Nasze trzydziestoletnie doświadczenie pewnej i rzetelnej firmy dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i pozwoliło zbudować długotrwałe i mocne relacje z wieloma kontrahentami. Nieprzerwanie od wielu lat należymy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Jesteśmy laureatem Diamentów Forbes i posiadamy certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i kontaktu z nami!

Wyróżnienia i certyfikaty