Transport i spedycja

Transport ciężarowy

Stalko Przybysz i Wspólnicy sp. z o.o. to solidna, odpowiedzialna i wiarygodna firma transportowo – spedycyjna.

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i sprawiło, że jesteśmy rzetelną firmą transportową realizującą usługi przewozu w kraju i za granicą.

spedycja stalko

Bez względu na tonaż lub gabaryty, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wyspecjalizowanemu zespołowi 100 spedytorów oraz stale rozbudowywanej sieci oddziałów w kraju, jesteśmy w stanie elastycznie reagować na potrzeby naszych Klientów rzetelnie i terminowo realizując powierzone nam transporty.

Wszystkie nasze oddziały podlegają tym samym standardom i procedurom co jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Konsekwentnie realizujemy politykę jakości, która gwarantuje wszystkim naszym Klientom wysoki poziom obsługi potwierdzony certyfikatem jakości ISO9001.

Rozwijamy się dla naszych Klientów i wciąż powiększamy nasze możliwości przewozu ładunków poprzez zakup nowych samochodów, naczep i cystern. Do naszej dyspozycji mamy własny warsztat i halę remontową co gwarantuje ciągłość i jakość świadczonych usług. Zarządzamy taborem ponad 500 pojazdów i realizujemy ponad 12 000 zleceń miesięcznie. Gwarantujemy terminowość odbioru i dostaw ładunków.

Własna flota

Naszym dużym atutem jest własna flota. Dysponujemy ponad 130 zestawami, dzięki którym możemy bez względu na porę dnia szybko zareagować na zgłoszone zapotrzebowanie, niezależnie od sytuacji na rynku transportowym. Zatrudniając  doświadczonych kierowców, mając wysokie wyposażenie techniczne i tabor samochodowy w nienagannym stanie sprawia, że współpraca z naszą firmą jest źródłem satysfakcji.

flota samochodów ciężarowych stalko

W swej działalności wykorzystujemy system wsparcia GPS, który w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi wspiera nasze procesy logistyczne.

Stale dążymy do świadczenia usług najwyższej jakości. Rozwijamy się dla naszych Klientów i inwestujemy w nowoczesne technologie. Dzięki planowaniu i realizacji transportów za pomocą TMS wspomagamy zarządzanie naszym transportem, zarówno w zakresie planowania, jak i monitoringu oraz rozliczania.

Do każdego zlecenia transportowego podchodzimy indywidualnie, ustalając zakres działań z Klientem, dbając o punktualne, sprawne i profesjonalne realizacje usług.

Wszystkie realizowane przez nas transporty są objęte polisą ubezpieczeniową OCP przewoźnika do kwoty 300 000 EURO na każde zdarzenie. 

Potencjałem strategicznym firmy Stalko Przybysz i Wspólnicy sp. z o.o. są relacje z Klientami, które budujemy przez regularne badanie i analizę ich oczekiwań oraz partnerskie wypracowywanie najkorzystniejszych rozwiązań. Naszym dużym atutem jest wsparcie jakiego udzielamy naszym zleceniodawcom w załatwianiu formalności przewozowych w relacjach Unia Europejska – kraje poza unijne. Zawsze świadczymy usługi z pasją godną swych zleceniodawców. Udaje się to dzięki uwadze, jaką Stalko Przybysz i Wspólnicy sp. z o.o. poświęca zrozumieniu specyfiki biznesu i branży w jakiej działają nasi Klienci. Nasza terminowość oraz bezpieczne i sprawne wywiązywanie się z umów i poczucie odpowiedzialności za powierzone nam do przewozu towary są wartościami, które wyróżniają nas na tle konkurencji.